Nora Kabrheľová si pred šiestimi rokmi vo väzbe posedela 13 mesiacov, pričom vystriedala viaceré zariadenia. Po sérií zatýkaní a väzieb známych mien sa rozhodla prehovoriť o podmienkach za mrežami. Vyjadrila však aj názor na sťažovanie sa Jankovskej či samovraždu Lučanského. 

Nora Kabrheľová kedysi žila v luxuse v centre spoločenského diania, no dnes chce mať zo všetkého najviac najmä pokoj. Všetko zmenil súd a väzba podnikateľky, pričom za mrežami strávila celých 13 mesiacov a na súd si zrejme počká ešte roky. Dnes hovorí o tom, že väzba nie je interhotel a služby za mrežami nie sú room service. Pre PLUS 7 DNÍ uvádza, že nechápe sťažnosti obvinených, keďže mala vždy k dispozícií teplú vodu, čisté posteľné prádlo aj psychológa.

Priznala síce, že v Justičáku v Bratislave sa rozplakala, keď uvidela namiesto toalety dieru v zemi, no inak sa podľa svojich slov sťažovať nemohla. Monika Jankovská podľa jej názoru skôr manipuluje a snaží sa zrejme dostať na slobodu, pričom len prednedávnom naozaj padol prvý oslobodzujúci rozsudok, no v prípade prepustenia bude musieť spĺňať prísne podmienky. „Podľa mňa je to len manipulatívne a detinské. Niekto si asi myslí – zoberiem si lieky a zrazu je dôvod, aby ma pustili. Podľa mňa rozmýšľala Jankovská takto, ale nemusí to tak byť. Je to len môj názor,“ hovorí Nora. Dodáva tiež, že ako štátna tajomníčka mohla podmienky väzby meniť, no vtedy ju to zrejme nezaujímalo.

Nechápe ani, ako sa obvinená dostala k toľkým liekom na spanie, pričom podľa Nory si ich zrejme odkladala a nazbierala. Ani známu Košičanku neobišli správy o samovražde generála Lučanského, ktorý má byť podľa svedkov zapletený aj v ďalších kauzách, no aj v jeho prípade má na vec jasný názor: „Neuniesol bremeno. A nie je sám. Koľko ľudí za mrežami spáchalo samovraždu, len o tom nevieme. Koľko sa ich pokúsilo? Tam stačí, že si trošku labilný,“ uvažuje, pričom sama musí dodnes užívať antidepresíva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YT/TA3, Nora & Marek OFFICIAL, SLAYTIIINA, FB/Milan Lučanský