Nora Kabrheľová (58) je po ťažkom období za mrežami opäť na koni. Určite jej pomohol aj sobáš s bývalým rivalom Františkom Kabrheľom (40), ktorý má v pláne dať všetky majetky do poriadku. Tentokrát sa manželia rozhodli zamerať na dom v Smolníku.

Po rekonštrukcií vily na Pereši sa Versače rozhodol postupne rozložiť majetok Mojsejovsov. Braňo odmieta s Norou komunikovať, čo znemožňuje vysporiadanie majetkových pomerov. Riešenie bolo jednoduché. Nora Kabrheľová darovala svojmu manželovi polovicu domu, kde stále žije Mojsejová matka, Beáta (69).

Majetkové spory a komunikáciu s abstinujúcim rockerom bude mať pod taktovkou Versače. Ten nelenil a okamžite navštívil dom v Smolníku. No to, čo tam našiel ho nepríjemne šokovalo. Mojsejova mama žije bez elektriny a vody. Polovičku z dôchodku jej berie exekútor. Podľa Kabrheľa je pani Beáta v dezolátnom stave, ktorý hraničí s jej životom.

„Keďže viem, aký je Mojsej, vôbec ma neprekvapuje, že matku nechal v takejto situácií! Toto dokáže len človek, ktorý nemá štipku citu, a nielen k okoliu, ale aj k mame,“ uviedla Nora pre cas.sk, ktorá si určite vydýchla, že sa zbavila zodpovednosti. No Braňo sa oháňa sľubom, že jeho mama bude behom leta premiestnená do domu seniorov. Či sa to aj skutočne stane, ukáže len čas.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook