Nečakaná svadba podnikateľky Nory Mojsejovej, ktorá sa tajne vydala za svojho niekdajšieho úhlavného nepriateľa Františka Kabrheľa, prezývaného Versače, šokovala celé Slovensko.

[sociallocker]Práve ich manželstvo malo pomôcť Nore vyhnúť sa 10-ročnému väzeniu, ktoré jej hrozí. Versače ju totiž pred časom dal na súd kvôli nevráteniu mastnej sumy, vyše 850-tisíc eur, ktoré jej mal požičať. Po vyhlásení rozsudku však obaja ostali prekvapení a zároveň aj šokovaní výškou trestu.

Versače sa mal ešte v decembri vyjadriť, že s rozsudkom nesúhlasí a podnikne kroky, aby pomohol Nore dostať sa z tejto situácie. A presne tak aj urobil. Práve sobášom s Norou sa mal stať jej blízkou osobou, ktorá môže s rozsudkom nesúhlasiť a trest sa zruší.

Foto: YouTube

Ako však uvádza portál tvnoviny.sk, prokurátor má na to úplne iný názor. Podľa neho je evidentné, že išlo o účelový sobáš, teda o typický príklad zneužitia práva v snahe vyhnúť sa trestnej zodpovednosti. Prokuratúra však urobí všetko preto, aby práve k tomuto nedošlo.

Zdroj: tvnoviny.sk, YouTube | Foto: YouTube
[/sociallocker]