Šoubiz Nora Kabrheľová to priznala: TAKÝTO dôchodok dostáva od štátu!

Nora Kabrheľová to priznala: TAKÝTO dôchodok dostáva od štátu!

Bývalá podnikateľka, ktorá skončila na istú dobu aj za mrežami, sa momentálne presťahovala z východu do hlavného mesta. V Bratislave sa zúčastnila aj natáčania jedného týždňa relácie Bez servítky. Najnovšie prezradila i to, z akého dôchodku mesačne žije. 

Nora Kabrheľová si prežila v živote okrem čias výslnia a drahej garderóby aj obdobie vo väzení. Po náročných chvíľach sa rozhodla napokon dočasne presťahovať do Bratislavy. Práve v hlavnom meste sa expodnikateľka zúčastnila i natáčania obľúbenej relácie televízie JOJ Bez servítky.

Norin kamarát David nakoniec prezradil, že neprehliadnuteľná východniarka za týždeň pred kamerami zinkasovala poriadne mastnú sumičku v tisícoch eur. Okrem príležitostných ponúk však tmavovláska dostáva od štátu aj pravidelný príjem v podobe dôchodku.

Nora pre Nový Čas vyzradila, aká suma jej mesačne cinkne na účet: „Mám dôchodok, keď chcete vedieť, nejakých 620 eur. Mizerný. Mám odrobených 40 rokov, 211 dní, keby sa to niekomu zdalo veľa,“ poznamenala. Mojsejova exmanželka na záver podotkla, že v Bratislave plánuje ostať len približne na rok alebo dva a mieni sa vrátiť do Košíc. Na zvedavú otázku, či si hľadá partnera, odvetila svojsky, že si už len ráno hľadá zapaľovač, pričom všetko ostatné má.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Bez servítky – TV JOJ

Exit mobile version