Minulotýždňová relácia Bez servítky trhala rekordy sledovanosti, pričom výrazne sa o to pričinila aj bývalá televízna hviezda Nora Kabrheľová. Tá prišla do šou variť po boku svojho kamaráta Davida, s ktorým si však po vypnutí kamier už evidentne nemajú čo povedať.

Kulinárska šou Bez servítky zažila uplynulý týždeň poriadny vietor, keď sa za sporák postavila legendárna Nora Kabrheľová. Tá mala za svoju účasť získať honorár v astronomickej výške, pričom práve túto skutočnosť, ako aj ďalšie iné, mal odhaliť zrejme dnes už jej bývalý kamarát David Key. Práve tomu totiž expodnikateľka venovala zopár tvrdých slov, ktoré mladý spevák nedokázal prekusnúť a k celej relácii sa vyjadroval na sociálnej sieti Instagram.

,,Ja som do relácie neprišla nikomu nadávať, ale variť. Ja si len poviem svoj názor tak, ako to je, a stále to tak robím. Aj tam som povedala, ale nemôžem niekomu nadávať, keď ho nepoznám,“ povedala Nora pre denník Nový Čas, pričom neopomenula ani ostatných účinkujúcich. ,,Ja tých ľudí už nikdy dúfam nestretnem. Pre mňa to bola práca, svoje som si odkrútila a hotovo. Tam sme skončili,“ prezradila s nadhľadom sebe vlastným.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Nový Čas | Foto: IG/tvjoj