Noro Dolinský má po opitosti za volantom nový džob: Stane sa z neho…!

Dátum:

Norbert Dolinský je vzorovým príkladom, kedy jedno veľké zlyhanie zmení život od základov. Mal veľké šťastie, že sa pri jeho jazde pod vplyvom alkoholu nikomu nič nestalo, no aj tak môže na moderátorskú stoličku pred televíznymi kamerami zabudnúť.

Polícia zaznamenala telefonát, v ktorom neznámy človek upozornil na opitého Nora Dolinského za volantom. Za 1,77 promile alkoholu v krvi si vyslúžil pokutu 5-tisíc eurtri roky zákazu šoférovania. Počas čakania na súd bola jeho pozícia ako moderátora diskusnej relácie V politike značne ohrozená.

Známa osobnosť sa napokon s reláciou musela rozlúčiť. 42-ročný Slovák nad svojím činom vyjadril ľútosť a považuje to za veľké poučenie. ,,…môžem len apelovať na zodpovednosť za volantom. Ďakujem za podporu divákov aj televízie TA3,“ odkázal verejnosti.

Dolinského chlebodarca však nad ním ešte úplne palicu nezlomil, keďže dostal ponuku na pozíciu dramaturga. Náplňou jeho práce bude príprava spravodajských a publicistických formátov. ,,Televízia TA3 chce využiť Norov potenciál z hľadiska jeho dlhoročných televíznych skúseností aj pri kreovaní dramaturgických konceptov programov, ktoré predtým moderoval. Zároveň môže byť prínosom aj pri príprave obsahového developmentu digitálnych platforiem. Detaily zatiaľ nebudeme prezrádzať,“ uviedla riaditeľka komunikácie Oľga Dúbravská na oficiálnej webstránke televízie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ta3.com  |  Foto: TA3, YT/Televízia TA3

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...