V najnovšej časti politickej diskusnej relácie V politike došlo k nečakanému kolapsu moderátora Nora Dolinského, ktorý sa divákom televízie TA3 prihovára už od roku 2013. Počas vysielania je vždy sústredený, pričom už dokáže politikov skrotiť. O to viac bolo desivé, keď úplne zamrzol a zostal dezorientovaný!

Noro Dolinský pred pár dňami vo svojej relácií predstavil hostí, ktorým dal slovo a následne zbledol, pozeral sa do zeme a zostal dezorientovaný. Prvú pomoc mu podali pozvaní politici aj privolaný zdravotník. Moderátor je však natoľko profesionál, že po desiatich minútach sa prerušené vysielanie opäť dostalo na obrazovky.

Aj napriek tomu, že sa 42-ročný moderátor necítili dobre, ďalšiu hodinu viedol diskusiu, no napokon ju predsa len ukončil predčasne. „Ospravedlňujem sa za moju indispozíciu, ale musím to dnes ukončiť skôr,“ náhle povedal. Do budovy televízie bola následne privolaná sanitka, pričom zdravotníci Dolinského vyšetrili, no do nemocnice ho však nezobrali.

Na kolaps pred kamerami zareagoval napokon aj samotný moderátor. ,,Chcem všetkým, ktorí ste ma podporili, úprimne a zo srdca poďakovať za podporu a všetky priania, ale aj duchaprítomným poslancom Národnej rady, ktorí ma v poslednej sekunde zachránili pred stratou vedomia. Už je to lepšie! Vážim si to a veľmi, veľmi ďakujem!“ napísal na sociálnej sieti, pričom zrejme došlo k tzv. ortostatickému šoku kvôli priduseniu sa respirátorom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Noro Dolinský  |  Foto: FB/Noro Dolinský, TA3