Filmový festival v Karlových Varoch patrí medzi najprestížnejšie spoločenské akcie. Na červenom koberci sa stretávajú všetky osobnosti slovenského a českého šoubiznisu. Tento rok sa však šepká aj o novom páriku, ktorý má údajne tvoriť naša moderátorka a syn známeho českého herca.

Na tohtoročný filmový festival v Karlových Varoch zavítala medzi množstvom hostí aj slovenská moderátorka Fashion TV a bývalá Miss Universe 2009 Denisa Mendrejová. Blondínka pritom nedávno šokovala verejnosť, keď uviedla, že jej dcérky uniesol expartner Slavomír Hatina ml.

Na červenom koberci sa objavila nečakane po boku syna známeho českého herca Jiřího Bartošku, Jána. Počas minulých ročníkov ju pritom pravidelne doprevádzali kamarátky, no tentokrát urobila výnimku. Ako píše český Blesk, Mendrejová a mladý Bartoška pôsobili zamilovane, objímali sa a v jednom okamihu si exmisska položila hlavu na jeho plece, kým on krásku držal za chrbát, foto >>> TU <<<.

Bartoška sa tiež mal o Denisu gentlemansky starať, a keď sa k večeru ochladilo, ponúkol jej svoje sako. Bývalá miss však špekulácie odbila vysvetlením, že sa s Jankom pozná už dlhé obdobie a sú údajne len kamaráti: „S Jankom sa poznáme, sme priatelia a robila som mu doprovod počas otvorenia festivalu,“ objasnila pre Plusku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: pluska.sk, blesk.cz │ Foto: IG/Deniska Mendrejova