Farma 12 sa už o pár týždňov opäť naplno rozbehne a privíta nových súťažiacich, ktorí sa popasujú o krásnu finančnú výhru. Televízia Markíza už teraz prezradila, aké dva tímy sa proti sebe postavia. Bude to znova poriadne drsné!

Farma 12 už onedlho otvorí svoje brány súťažiacim, ktorí sa predstavia celému Slovensku a zabojujú o krásnu finančnú výhru. Po minuloročnom súboji Východu a Západu je už teraz jasné, aká bude hlavná tematika statku, ktorá môže hráčov rozdeliť, no aj zblížiť. Už teraz je pritom zrejmé, kto bude nový ročník reality šou moderovať.

Televízia Markíza vyzradila, že 12. ročník sa ponesie v znamení Slovákov, ktorí pochádzajú z mesta a z dediny. “Mesto verzus Dedina, kto bude lepší? Kto nakoniec získa rozprávkovú výhru? Prichádzajú z rôznych zázemí, životných situácii a osud ich stihol poriadne preskúšať. Niektorí sa narodili na dedine a žijú v meste, iní sa narodili v meste a žijú na dedine. Medzi farmármi sa objavia aj Slováci, ktorí sa naspäť domov vrátili po rokoch pre pandémiu. Sú dedinčania naozaj jednoduchí? Mešťania nafúkaní?” znie upútavka televízie.

Riaditeľ PR a marketingu Michal Borec dodal, že tentokrát vsadili na tému, ktorá rovnako ako predošlá rezonuje v spoločnosti: “Veríme, že nová téma opäť prinesie rôzne pohľady rôznych ľudí na odlišnosti, ale aj podobnosti života v meste a na dedine,” uviedol. Nová Farma 12 štartuje na Markíze 31. augusta!

Prvé video z novej Farmy 12 si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: Facebook/Farma