Nová, už 13. séria reality šou Farma je na spadnutie a aktuálne je jasné, že moderátorsky bude na statku sprevádzať divákov už po štvrtýkrát blonďavá komička Evelyn. Televízia Markíza ale sľubuje, že v novej sérií sa plánuje navrátiť ku koreňom a drsným podmienkam!

13. séria Farmy je na spadnutie a televízia Markíza už avizuje nečakané prekvapenie. Tým majú byť celkom nové podmienky, ktorými sa má Farma vrátiť k svojim koreňom a pôvodnej myšlienke. Zrejme sa tak môžete tešiť na to, že účastníci nebudú v relatívne príjemnom ubytovaní, ale dostanú od produkcie poriadne zavarené.

Nateraz je však jasné len to, že moderátorsky bude výhrychtivých súťažiacich sprevádzať už po štvrtýkrát komička Eva Evelyn Kramerová, ktorá sa už na svoju úlohu nesmierne teší. „Na Farmu sa znovu veľmi teším a cítim sa fantasticky. Bude to naozaj drsné, tak som to ešte nezažila. Sama som veľmi zvedavá, ako táto séria dopadne,“ prezrádza pre portál Markízy. Len nedávno pritom fanúšikom zaskočila náhla smrť jednej z bývalých farmárok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk │ Foto: IG/farma.markiza, FB/Farma