Kvetka Horváthová (41) patrí už celé roky k neodmysliteľným stáliciam Farmy. Kastingy do najnovšieho ročníka skončili v máji, no v zákulisí sa šepká, že v Markíze už s moderátorkou nepočítajú a hľadajú za ňu náhradu!

Hrozí jej koniec? Kastingy do jubilejnej 10. série Farmy prebehli a skončili v máji, no stále ostáva otázne, kto šou preberie moderátorsky. Hoci všetci rátali s tým, že medzi farmárov zavíta ostrieľaná Kvetka, ktorá je zvyknutá na prostredie aj ľudí a veľakrát sa zžila s účinkujúcimi natoľko, že si pri ich osudoch poplakala alebo sa so súťažiacimi schuti zasmiala. V Markíze však majú aktuálne prebiehať kastingy práve na post moderátorky a pod Kvetkou sa má podľa informácii Nového Času otriasať stolička.

Okrem Kvetky sa mali dostaviť na kamerové skúšky aj mená ako Silvia Lakatošová či Lucia Hablovičová, ktoré prezradili, ako to s ich možným účinkovaním na Farme vyzerá. Kým Hablovičová potvrdila absolvované skúšky bez konkrétneho výsledku, Lakatošovú vraj zatiaľ nikto neoslovil. Navyše sa zdá, že veľké zmeny neplánuje ani samotná moderátorka, ktorá tvrdí, že bude šou moderovať opäť ona. Šéf PR a marketingu Michal Borec objasnil, čo sa to v televízii deje: „Naše kastingové oddelenie si volá na rôzne druhy a typy kamerových skúšok kontinuálne známe tváre, pretože televízia má vo vývoji množstvo nových formátov. Nahradiť Kvetku vo Farme sa nechystáme,“ upokojil nateraz situáciu.

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, TV Markíza, Instagram