Štvrtá epizóda šou The Voice Česko Slovensko so sebou nepriniesla len výborné spevácke výkony, ale aj mimoriadne emócie. Jednou z najväčších favoritiek súťaže sa s posledným vystúpením stala 17-ročná Adriana, ktorej spev očaril nielen všetkých v sále, ale aj pri televíznych obrazovkách.

Je tomu len zopár hodín, čo TV Markíza odvysielala štvrtú epizódu úvodných castingov šou The Voice. Kým sa zdalo, že v prvých častiach Česko aj Slovensko vytrieskalo všetky svoje tromfy, prekvapenie prišlo aj uplynulú nedeľu, kedy sa pred porotu postavilo množstvo kvalitných spevákov.

Jedným z najväčších prekvapení však bolo vystúpenie Adriany Bessogonov (17), ktorá zaspievala singel od Adele, „Make You Feel My Love“. Ako prvá sa nádejnej hviezde otočila rozcítená Jana Kirschner, pričom s refrénom neodolali ani ostatní porotcovia, ktorí sa o hudobníčku bili ako levy.

„Ja som kedysi hral Draculu. A jeho najväčšia láska bola Adriána,“ snažil sa dievčinu presvedčiť Pepa Vojtek, ktorý si pri svojich slovách kľakol na koleno. „Adriána, chcela by si? Budem sa ti naplno venovať. V mojom tíme. A môžeme nielen drakulovať, ale môžeme aj rockovo spievať. Cesta je otvorená,“ pokračoval ostrieľaný rocker.

Ako sa zdá, dievčina, ktorá si získala nielen porotu, ale aj divákov pri televíznych obrazovkách, mala vo výbere porotcov jasno už pred súťažou: „Ja proste k tomu rocku nejako ťahám a chcem sa tomu venovať. A asi si teda tým pádom vyberám Pepu,“ uzavrela, pričom jej frontman kapely Kabát venoval veľký bozk. Nuž, zdá sa, že to najlepšie prišlo nakoniec.

Adriana Bessongonov- Make You Feel My Love

Zdroj: Markiza | Video: YouTube | Foto: YouTube, Instagram