Kulinárska šou Bez servítky sa stala pre gazdinky postupom času viac kontroverznou než inšpiratívnou, pričom k jedným z najvýraznejších súťažiacich poslednej série patril Filip Jakubec. Neprehliadnuteľný mladík sa počas natáčania divákom pochválil milovanou partnerkou, avšak najnovšie prekvapil verejnosť záberom s inou ženou.

Jojkárska relácia Bez servítky sa v poslednom období stala lídrom na trhu, a kým mnohí odsudzovali smerovanie šou, iní sa s nadšením prizerali častým konfliktom pri stole. Slovákov okrem iných prekvapilo aj vystupovanie 27-ročného taxikára Filipa Jakubca, ktorý nielenže za svoje menu získal dva body, no k súperke si na večeru objednal pizzu Hawai.

Kontroverzný mladík sa ešte pred kamerami pochválil záberom o 11 rokov staršej priateľky, ktorá však pochádzala z iného kúta Slovenska ako zamilovaný Filip. ,,Mám čerstvý vzťah, ale verím, že časom budeme spálňu zdieľať už dvaja. Keď mi je tak smutno, tak si prezerám fotky mojej priateľky, ktorá je vzdialená 450 kilometrov,“ povedal v januári. Len pred pár dňami však zverejnil na sociálnej sieti novú fotografiu s ďalšou ženou, pričom záber zdobí malé srdiečko. Ako sa zdá, Filip má u dievčat mimoriadny úspech!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: TV JOJ, Facebook – Filip Jakubec