Slovensko spoznalo cez víkend novú Miss Universe pre rok 2022, ktorou sa stala Karolína Michalčíková z Trenčína. Sympatická tmavovláska má dokonca v rodine aj politika zo známej strany, ktorý jej verejne zablahoželal prostredníctvom sociálnej siete.

Miss Universe pre rok 2022 sa po nedeľnom večeri v bystrickom klube Ministry of Fun stala 23-ročná rodáčka z Trenčína Karolína Michalčíková. Vyhlásenie najkrajšej Slovenky pritom na záver zatienila Zuzana Plačková, ktorej manžel René sa rozhodol influencerku požiadať o ruku už po tretíkrát, a to rovno na pódiu.

Sympatická brunetka si prevzala od kráľovnej Instagramu víťaznú korunku, ktorá jej bude patriť celý rok. Čo však málokto tušil je, že nová Miss je zároveň neterou slovenského politika zo strany KDH. Jej ujo nie je totiž už podľa mena nik iný, ako generálny manažér strany Marek Michalčík, ktorý sa spolupodieľal aj na pro-life podujatí Národný pochod za život.

Politik pritom po Karolíninom víťazstve neváhal a neteri verejne zablahoželal na sociálnej sieti: “Milá Kajka, prajem ti, aby ti táto výhra poslúžila na dobro. A tiež, aby si svojimi talentmi (a určite to nie je iba telesná krása) vedela rozdávať lásku, radosť a dobro všade, kde budeš. Máme ťa radi,“ odkázal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Marek Michalčík │ Foto: YT/Miss Universe Slovakia