Televízia Markíza v poslednom období prekvapuje jednou novinkou za druhou, pričom už onedlho zmiznú z vysielania obľúbené seriály Oteckovia či Horná Dolná. Okrem programových zmien nastane výmena aj na poste moderátorky v relácii Teleráno, kde Zuzanu Čimovú vystrieda po boku Matúša Krnčoka pôvabná Lucia Hlaváčková.

29-ročná brunetka pôsobí v relácii Teleráno už neuveriteľných sedem rokov, pričom divákom doposiaľ prinášala spravodajský prehľad. Najnovšie však od 1. júna vystrieda svoju kolegyňu Zuzanu Čimovú, ktorá si splní sen a bude moderovať novú poludňajšiu reláciu Televízne noviny 12.

„Moje najväčšie ďakujem patrí Matúšovi, najlepšiemu moderátorskému kolegovi, akého som si mohla vysnívať. Necelý rok, ktorý sme spoločne odmoderovali, bol veľmi pestrý. Mám za sebou úžasnú skúsenosť, na ktorú budem vždy rada spomínať,“ uviedla pre Markízu dnes už bývalá moderátorka Telerána.

Kto je Lucia Hlaváčková?

Lucia Hlaváčková, ktorá sa doposiaľ podieľala na spravodajskom bloku Telerána, žije svetom šoubiznisu už od útleho detstva. Jej otcom je totiž herec a dramaturg Ivo Hlaváček, dedko populárny herec Oldo Hlaváček, kým sestra Michaela ohromuje svetové móla ako úspešná modelka. Brunetka sa však dostala do Markízy vlastným úsilím, keď reagovala ešte ako študentka vysokej školy na možnosť stáže v televízii.

„Naše prvé vysielanie bude 1. júna. Verím, že dobre dopadne. Je to predsa len iná pozícia. Teleráno je živé 2,5-hodinové vysielanie plné zaujímavých hostí a tém. V tomto sa budem snažiť čo najviac pracovať, aby som bola v témach doma,“ uviedla Lucia, ktorá zároveň vyjadrila ľútosť z opustenia kolektívu, v ktorom sa cíti ako doma. “Na druhej strane som si chcela vyskúšať aj inú ako spravodajskú polohu. Výhodou je, že poznám ľudí, ktorí pracujú v Teleráne. Sú na mňa veľmi milí, pomáhajú mi so všetkým, a čo ma teší, moderátorského partnera mám Matúša Krnčoka,“ dodala nová moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/luciahlavackova, markiza.sk