Seriál Nemocnica sa naďalej teší vysokej sledovanosti zo strany divákov. Obľúbenosť jojkárskeho projektu neohrozil ani odchod herca Richarda Autnera, ktorý dal prednosť tanečnej šou Let’s Dance. Do deja sa však čoskoro zapojí nová postava, ktorej sa zhostila známa slovenská herečka.

Nová posila v seriáli Nemocnica prichádza naozaj v pravý čas. Gynekologička a genetička Hana Turčanová, ktorú si zahrá slovenská herečka Dominika Morávková, poriadne zamieša kartami, i keď zo začiatku bude pôsobiť veľmi placho a poslušne.

Hana sa s rodinou v deji presťahuje do Bratislavy kvôli dcérinej diagnóze, ktorá súvisí s autizmom. Dvojica tak požiada o prácu v miestnej nemocnici, vďaka čomu sa stanú oficiálnymi zamestnancami. Nový lekársky pár tak rozohrá zaujímavé zápletky.

Známa blondínka priznala, že ponuku od televízie JOJ musela zvažovať. ,,Váhala som, či vstúpiť do dlhodobého projektu, nečakala som to, ale nakoniec som rada. Mám za sebou prvé natáčacie dni, je tam veľmi príjemný kolektív, za ktorý som vďačná,“ povedala s nadšením pre telkac.zoznam.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: telkac.zoznam.sk  |  Foto: TV JOJ, FB/Nemocnica