Už o pár hodín odštartuje TV Markíza novú sériu seriálu Oteckovia, kde po dlhých rokoch dôjde k dramatickej zmene. Denný program totiž opustili postavy, ktoré boli od prvej epizódy zásadnou súčasťou deja. Kto napokon nahradí ich miesta?

Už 3. januára odštartuje na platenej službe VOYO nová séria seriálu Oteckovia, pričom na televíznych obrazovkách sa na ňu diváci môžu tešiť o týždeň neskôr. Herecké obsadenie denného formátu však aktuálne prechádza výraznými zmenami, nakoľko z projektu po rokoch odchádza jeden z hlavných aktérov, herec Braňo Deák. Ten sa bude už onedlho objavovať na konkurenčnej JOJ-ke, a tak k Bielikovcom, Bobulovcom, Oravcovcom a Smrekovcom pribudne nová rodina.

Ako už televízia priblížila, deti Johnyho, Bruna a Olíviu si zahrajú Max Rosa, Jakub Horanský a víťazka šou Tvoja MINI tvár znie povedome Sára Šalingová, kým ani rodičia nie sú žiadnou neznámou. Novým oteckom sa stane herec a hudobník Daniel Žulčák, kým maminu rodiny stvárni multitalentovaná Andrea Bučko, blízka priateľka hviezdy Dominiky Kavaschovej. Práve s ňou tvorí aj obľúbené spevácke a divadelné duo Morena.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/oteckovia.markiza