Marián Čekovský je talentovaný hudobník, čo už neraz predviedol počas súťaže SuperStar či iných relácií. Tentokrát si zobral na mušku politikov a v novej, mimoriadne vtipnej skladbe naložil Igorovi Matovičovi, Borisovi Kollárovi, no aj Robertovi Ficovi či Petrovi Pellegrinimu.

Marián Čeky Čekovský, ktorý nedávno prišiel o blízku osobu, patrí azda k najtalentovanejším hudobníkom na Slovensku a takmer na počkanie dokáže zahrať známe hity aj vytvoriť nové melódie. Práve to dokázal aj pred pár dňami, keď zaspieval vtipnú skladbu z pera Štefana Hrica, pričom autorom hudby je on sám. Kultúrne centrum FUGA zverejnilo záber z Čekovského vystúpenia, počas ktorého si zobral na mušku slovenských politikov.

V trefnom a chytľavom texte naložil Matovičovi aj Kollárovi kvôli záverečným prácam a plagiátorstvu. Nitku suchú však nenechal ani na opozícii. V piesni, ktorá začína slovami “Gaudeamus igitur”, spomína aj hlas podobný Ficovi či Pellegriniho napodobeninu strany Smer a jamky v líčkach. Toto jednoducho musíte počuť a už to viac nedostanete z hlavy!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/FUGA – kultúrne centrum kresťanov │ Foto: YouTube/SME, SuperStar