Strata milovanej osoby je pre pozostalých mimoriadne tvrdou ranou, a o to viac, keď rodičia prídu o malé dieťatko. Kórejská televízia tentokrát priniesla prevratnú reality šou, ktorá umožnila mamičke stretnúť sa so svojou zosnulou dcérkou!

Kórejská televízna spoločnosť MBC vyprodukovala novú emotívnu šou “Stretnutie s tebou”, kde umožnila mamičke malej Nayeon († 7), aby sa s ňou stretla štyri roky po jej smrti. Aj keď znie celá situácia doslova bizarne, v tomto prípade ide o virtuálnu realitu, pričom relácia si v krajine získala mimoriadnu pozornosť.

Zdrvená Jang Ji-sung si v štúdiu za podpory rodiny nasadila okuliare, kde už pred ňou stálo čiernovlasé dieťa, ktoré v roku 2016 podľahlo ochoreniu. Ako uviedla spoločnosť, dlhé obdobie pracovali na čo najvernejšom napodobení hlasu, tela i tváre Nayeon, ktorá stála v záhrade s úsmevom na perách.

„Och, moja krásna, chýbala si mi,“ povedala matka s roztraseným hlasom svojej virtuálnej dcérke. Po krátkom dialógu sa žena so stekajúcimi slzami napokon dotkla svojho dieťaťa, pričom vďaka špeciálnej technológii cítila na rukaviciach rovnaký tlak, akoby sa jej skutočne držala. “Mami, vidíš, že už viac netrpím, však?“ opýtalo sa dievčatko svojej mamy. Žena sa po pár minútach s dcérkou rozlúčila, a kým rodina zosnulej plakala v hľadisku, tá povedala svojej mame posledné zbohom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, MBC