Polícia intenzívne vyšetruje prípad brutálnej vraždy učiteľky Violy, ktorá po mučení prišla o svoj život neďaleko bratislavského mosta Apollo. Najnovšie vyplávalo na povrch, že mladá žena bola asi štyri roky členkou známeho spolku, ktorého členov teraz vypočúvajú.

Viola (†34) bola pred približne dvomi týždňami zavraždená brutálnym spôsobom. Hoci pohodená pod mostom Apollo ešte žila, krátko po privolaní pomoci svoj boj o život prehrala. Hrozivé zranenia, ktoré jej páchateľ spôsobil, okrem iného aj v oblasti análneho otvoru, odhalila aj nariadená pitva.

Polícia sa pred pár dňami vrátila na miesto činu, aby opäť prečesala okolie, pričom sa im podarilo nájsť podozrivý predmet. Išlo o se*uálnu pomôcku, ktorá bude podrobená ďalšej expertíze. Aj keď sa objavujú prvé dohady o motíve spácahania tohto ohavného zločinu, ktorým mohla byť milenecká žiarlivosť, polícia pracuje s viacerými verziami.

Denníku Pluska sa podarilo zistiť, že Viola bola od roku 2015 členkou Apoštolskej cirkvi v Bratislave s názvom Otcov dom: „Prehovoril ju tam ísť nejaký veľmi dobrý kamarát. Ten sa však neukázal ani na pohrebe,“ prezradil známy. Viola sa mala od vstupu do cirkvi podľa kamarátov začať viac zahaľovať a menej sa maľovať. Rovnakému združeniu prejavuje oddanosť aj známa superstaristka Vierka Berkyová, pričom táto cirkev má vykonávať zázraky ako uzdravenia a súčasťou bohoslužieb sú rozhovory či koncerty.

Práve daný spolok aktuálne v súvislosti s vraždou vyšetruje polícia. Informáciu potvrdil samotný vodca Vladimír Žák: „Sme v kontakte a komunikujeme s vyšetrovateľom, s políciou. Boli za všetkými, ktorí sa za posledné dva týždne stretávali s Violou,“ uviedol. Viola sa mala totiž aj v nedeľu, kedy bola zavraždená, nachádzať od rána na stretnutí cirkvi. Miesto bohoslužby je od prístavu, ke ju našla polícia, vzdialené približne 5 minút jazdy autom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Viola mala byť 4 roky aktívnou členkou Apoštolskej cirkvi
Aj superstaristka Vierka Berkyová sa pridala k tejto cirkvi

Zdroj: pluska.sk │ Foto: YouTube/Martin G., Facebook/Viola M.