Po malej pauze sa na obrazovky televízie Markíza a Nova vracia megaúspešná spevácka šou SuperStar. V porotocovských kreslách sa už vystriedalo množstvo známych osobností a tentoraz budú amatérskych spevákov hodnotiť práve títo!

Ani sa nenazdáme a o chvíľu budeme môcť znova sledovať súťaž talentovaných spevákov a speváčiek v boji o titul SuperStar roku 2018 a neuveriteľnú peňažnú výhru 75 000 eur. Poslednou víťazkou sa stala speváčka Emma Drobná, ktorej sa podarilo v hudobnom svete preraziť natoľko, že jej piesne sú pravidelne hrávané v našich rádiách a umiestňované na najvyšších priečkach v hitparádach.

To by mohlo byť motiváciou pre ďalších nádejných víťazov a vďaka portálu superstar.markiza.sk vieme, ktoré štyri známe osobnosti budú súťažiacich hodnotiť. Jedna z porotcovských stoličiek bude pre známeho “kata”, speváka Paľa Haberu. K slovenskému porotcovi sa pridá nováčik, slovenská speváčka a jediná žena v porote, Katka Knechtová. Českú stranu budú zastupovať nováčikovia, spevák/rapper a miláčik žien Ben Cristovao a spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert.

Uvidíme, ako im to spolu pôjde.

Zdroj: superstar.markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram