V slovenskom šoubiznise sú vzťahy nevyspytateľné, pričom najnovšie sa prevalil veľký konflikt medzi redaktorkou TA3 a známou Slovenkou. Dámy si skočili do vlasov a ich vojna sa zrejme nezaobíde bez súdnej dohry.

Len pred pár dňami sa prevalil nový konflikt v slovenskom šoubiznise, keď sa do seba pustili dve známe tváre. Redaktorka TA3 Zuzana Závodská (37), ktorá pôsobí pokojným a nekonfliktným dojmom, sa totiž vo voľnom čase venuje kozmetike a najnovšie sa obula do luxusných produktov celebritnej lekárky Aleny Pallovej (39).

Vo svojich videách, kde pridáva moderátorka informácie o starostlivosti o pleť, zverejnila recenziu na viaceré produkty od Aleny Pallovej, ktorá patrí vo svojom obore ku špičke. Na paškál si pritom zobrala nepochopiteľné problémy: “Kvitujem, že sa pani doktorka obklopila odborníkmi, no je na škodu, že to nikde neprezentuje a myslím si, že je to trošku také chvastanie sa cudzím perím,” rýpla si a pokračovala aj zvozením peelingu na pleť: “Je veľmi mastný a sú v ňom kryštáliky soli,” dodáva.

Reakcia naštvanej Pallovej ale na seba nenechala dlho čakať a v prípade, že Závodská svoje vyjadrenia nestiahne, skončia prominentné dámy na súde: “Stojíme si za kvalitou našich produktov. Pani Závodskej sme zaslali výzvu, v ktorej sme jej slušne vysvetlili, že jej viaceré skutkové tvrdenia a vyjadrenia uvedené vo videu sú nepravdivé,” uvádza pre Nový Čas lekárka. Naráža pritom aj na fakt, že produkt neobsahuje kuchynskú soľ, ako to tvrdí redaktorka, ale ružovú soľ z Himalájí.

Zároveň tvár TA3 vyzvala na osobné urovnávajúce stretnutie, ktoré ale Závodská zatiaľ odmieta a nemieni ani stiahnuť video so zavádzajúcimi informáciami: “Ani ma nehne mazať video. Ešte čo,” obhajuje sa so slovami, že vo verejnom priestore môže ako súkromná osoba vyjadrovať slobodne svoj názor. Ktovie, akú dohru bude mať tento spor, no Pallová už v minulosti vyhrala spor s hercom Skrúcaným, ktorý ju dal na súd, no napokon odišiel s dlhým nosom a ľahší o 10-tisíc eur.

Závodská z TA3 skritizovala produkty Aleny Pallovej
Celebritná lekárka sa obrátila na právnika
Od Závodskej požaduje stiahnutie výrokov a osobné stretnutie

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram, TA3