Takáto otvorená vojna v šoubiznise tu už dávno nebola! Terčom útoku sa stala opäť Rytmusova Jasmina (29), ktorú si na mušku zobrala známa česká blondínka. Tá nešetrila ani nadávkami a Jasminu označila za falošnú sviňu či zlatokopku.

Na Jasminu Alagič sa v poslednej dobe valí jedna kritika za druhou. Fanúšikovia ju najprv zvozili za moderovanie SuperStar, kde podľa nich dokopy nič nepredviedla a slovo mal skôr kolega Leoš Mareš, ktorého vtipné hlášky bavili publikum aj televíznych divákov. Odkedy sa oficiálne prevalil jej vzťah s Rytmusom (41), na sociálnych sieťach čelí pravidelným atakom za to, že zverejňuje súkromné zábery a následne sa sťažuje na negatívne ohlasy a komentáre.

Najnovšia kritika od známej Češky sa ale nedá nazvať inak ako otvorená vojna. Herečka pre dospelých Daisy Lee, ktorá je u našich susedov známa aj ako Karolína Urbanová (20), naložila Jasmine tak, že z jej slov sa bude bosnianska kráska s jemnou dušou spamätávať zrejme ešte veľmi dlho: “Normálni ľudia, čo nevidíte do zákulisia bulváru a neviete, ako to vlastne chodí… Tak vám príde Jasmina ako najväčšie zlatíčko a Rytmus najväčší správny gádžo. Pritom sú obidvaja najväčšie falošné svine, čo vám na nete ukazujú to, čo chcete vidieť,“ začína svoju spŕšku kritiky na moderátorku, ktorú Rytmus zahŕňa luxusom a okrem novej rezidencie.

Na Jasmine ale nenechala suchú ani nitku a okrem toho, že ju nazvala zlatokopkou, pustila sa aj do jej vyjadrovania o Dare: “Aj to, ako Jasmina hovorí prehnane krásne o Dare. Predniesla niečo ako “pane Bože, úplne sme si s Darinkou sadli, kľudne by som s ňou išla aj na kávičku”. A ten jej prehnane sladký hlas a úsmev k tomu všetkému… Fakt tomu veríte?” pýta sa fanúšikov.

Na záver sa obúva aj do Rytmusa, ktorého podľa nej ovláda ego a túžba pomstiť sa Dare za to, že mu dala kopačky: “Rytmus chcel dieťa a Dara nie. Jeho prehnané ego to neunieslo, a preto sa správa tak, že Daru nikdy nemiloval a vymazáva ju zo svojho života. Pretože ho proste urazila a on sa s tým nevyrovnal. Preto mu ruplo v bedni a snaží sa dokázať, že miluje tamtú z TV, ktorá by mohla byť jeho dcéra,” nedáva si servítku pred ústa. Jej odvážne vyjadrenia možno nenechajú chladnými ani samotného rapera či moderátorku, ktorá sa už viackrát nechala vyprovokovať reakciami fanúšikov.

Zdroj │ Foto: Instagram