Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome odštartovala uplynulú nedeľu svoju piatu sériu, pričom jedným z najväčších prekvapení bola zaiste mladá krv slovenského šoubiznisu. Sympatická herečka Zuzana Kraváriková, ktorá je súčasťou obľúbeného seriálu Oteckovia, sa premenila na speváčku Lady Gaga a odpálila jeden z najväčších hitov filmu „A Star Is Born“.

Zrodila sa hviezda! Aj tak by sa dalo označiť prvé spevácke vystúpenie 18-ročnej herečky Zuzany Kravárikovej, ktorá odštartovala svoje pôsobenie v hudobnej šou vo veľkom štýle. Ako americká megastar Lady Gaga si sadla za klavírne krídlo a zaspievala hit „Always Remember Us This Way“, čím dojala a prekvapila nielen porotu, ale aj divákov. Ako je však dobrým zvykom, v závere šou si každý z účinkujúcich vylosuje hviezdu, ktorú stvárni v nasledujúcej epizóde, pričom seriálová Dorka sa predstaví ako čerstvý ženáč Kali.

Tomu sa táto informácia dostala do uší a talentovanú umelkyňu prišiel podporiť na samotné nakrúcanie relácie. „,,…zo 40 kg urobiť 100 kg sranda asi nebude… dojdem si to kuknúť osobne asi,” odkázal raper ešte začiatkom týždňa herečke. A že originálneho a falošného Kaliho by ste rozoznali len ťažko! ,,Slovenský text s kadenciou samopalu, to je pre mňa väčšia výzva, ako za týždeň pribrať pár kilečiek. Jediné šťastie, že som tvoj TOP fanúšik! Drž palce a budem rada za každú radu, ako na to,” nechala sa počuť Zuzana, ktorá sa so svojim idolom napokon ocitne na jednom pódiu. Ako sa zdá, toto bude poriadny „nářez“!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/zuzana_kravarikova, dezertkalimusic, tvmarkizaofficial, YouTube