Na Farme to opäť vrie! Ako už býva na statku zvykom, aj počas trinástej série dostanú pôvodní súťažiaci veľké prekvapenie. Tentokrát však bolo až štvornásobné, na Farmu totiž zavítali „pastieri“! Kým tí sa majú starať o ovce, nové ženy chcú opatrovať chlapi!

Bolo to iba nedávno, keď sa sklamaní muži na statku sťažovali na nedostatok pekných žien, pričom hospodár akoby ich želanie vyslyšal. Do súťaže o 75 000 € totiž priviedol nového sebavedomého farmára a tri krásne dámy, ktoré padli do oka hneď viacerým farmárom.

Aj keď sa pred časom Dávid vyjadroval, že proti prípadnym banditom bude zbrojiť, opak sa stal pravdou a dievčatám pomáha, kde sa dá. Páčia sa mu dokonca všetky tri: „Všetkým sa páčia tie pastierky. Sú pekné,“ povedal šťastný rodák z Komárna. „Všetci chlapi tu slintajú. Dávid najviac, Mesutovi sa tiež páči nejaká,“ dodal Viking.

„Ja sa strašne rehocem na Dávidovi. Prišli tri dievčatá a už je celý namäkko,“ komentuje situáciu Senčanka Eva. „Už ich majú rozdelené, ktorá je koho. Toto je pecka,“ hovorí Monika. V ďalšej časti sa okrem toho diváci dozvedia aj to, ako dopadlo dramatické zmiznutie Stanky zo statku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: farma.markiza.sk