V októbri zažila moderátorka Vera Wisterová (42) najhorší deň života. Jej manžel Jeremy Hulsh (40) zmizol spolu so synmi v Amerike a aktuálne sa nevie, kde sa nachádzajú. Dvojica medzi sebou vedie viaceré súdne spory, no ruky od cudzinca dáva aktuálne preč aj jeho právny zástupca Daniel Lipšic.

Vera Wisterová si pred vyše mesiacom prešla doslova peklom, ktoré sa však stále neskončilo. Jej manžel Jeremy Hulsh totiž uniesol ich dvoch synčekov, 8-ročného Harlowa Paxa a 5-ročného Thea Stevena. Novinárka Saval zverejnila na internete fotku otca s vysmiatymi tvárami chlapcov a pridala aj zarážajúci status, kde tvrdí, že obeťou je tu práve otec. Kde sa dnes všetci traja nachádzajú, je otázne, no posledne boli videní v Amerike.

Vera medzitým zverejnila veľmi smutnú spoveď, v ktorej so slzami na krajíčku opisuje krutý život bez detí. Napriek tomu ale musí ísť ďalej a rovnako aj pracovať, aby im mohla poskytnúť plnohodnotný domov. S manželom však vedú okrem tohto prípadu, v ktorom je na Hulsha vydaný medzinárodný zatykač, aj viacero súdnych sporov. Jedným z nich je aj prečin nebezpečného prenasledovania, v ktorom mal muža izraelsko-amerického pôvodu zastupovať známy advokát Daniel Lipšic.

Aj on však dal podľa informácií Nového Času od prípadu ruky preč. Hulsha totiž nedokáže zastihnúť, a tak už viac pre neho nepracuje: „Áno, je to pravda, už ho nezastupujem. Je to zrejme v tomto čase ešte doručované na súd,“ dodal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/SME, Facebook/Malina Saval, YouTube/beauty.sk