11. novembra 2019 došlo k chladnokrvnej vražde učiteľky anglického jazyka, ktorá otriasla mnohými Slovákmi. O pár dní to už budú štyri mesiace, čo sa polícia snaží zistiť každý krok mladej ženy z osudného dňa.

Viola si pred smrťou prešla hotovým peklom, ktoré si len ťažko predstaviť. 34-ročnú ženu našiel žeriavník pod bratislavským prístavom na kope ťažkej rudy. Zraneniam podľahla ešte pred príchodom sanitky. Obhliadajúcim lekárom bola nariadená pitva, ktorá preukázala, že lektorka cudzieho jazyka zomrela v dôsledku embólie.

Oblečenie, ktoré mala na sebe v deň úmrtia, podstúpilo expertízu, pričom výsledky preukázali, že sympatická brunetka bola do pol pása namočená v Dunaji. Analýza ďalších kamerových záznamov ukázala, že modelka sa iba pár hodín pred smrťou chcela ísť vyspovedať. Podľa informácií tvnoviny.sk mala Viola vyhľadať istého rímskokatolíckeho kňaza, ktorého už navštívila aj v minulosti.

Duchovný sa jej však nemohol venovať. Pre policajtov je táto informácia nesmierne dôležitá. Počas vyšetrovania sa na verejnosť totiž dostala správa, že rodáčka zo Sniny bola oficiálnou členkou Apoštolskej cirkvi s názvom Otcov dom. Rozhrešenie však hľadala v úplne inej cirkvi u odlišného farára, ktorý už mal vypovedať.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Violu mali študenti jazykovej školy veľmi radi

Zdroj: tvnoviny.sk  |  Foto: Facebook/Jazyková škola Best English, Oro By Unique, Instagram/Obserwuj