Od smrti Vladimíra Dolinaya (†38) a jeho manželky Zuzany (†34) uplynuli približne dva mesiace. Z miesta tragédie vtedy akoby zázrakom vyviazol živý ich adoptovaný synček Adrián. Na verejnosť sa ale dostali nové šokujúce informácie.

25. júla si zrážka dvoch áut neďaleko Komárna vyžiadala život štátneho tajomníka kultúry Vladimíra Dolinaya, pričom o niekoľko dní neskôr podľahla v nemocnici zraneniam aj jeho manželka Zuzana. Z auta smrti vyviazol akoby zázrakom len ich adoptovaný 2,5-ročný synček Adrián. Chlapček sa dnes už nachádza v dobrých rukách a po smrti rodičov sa ho ujala rodina.

V oprotiidúcom aute, ktoré prešlo v sekundách do protismeru, pritom sedel Tibor, ktorému polícia okamžite po nehode odobrala vzorku krvi. Vodič sa napokon priznal, že berie drogy. To, že ich mal v tele aj v osudný deň, potvrdili výsledky testovania, ktoré sa podľa informácií TVnovín dostali do rúk policajtom.

Ešte smutnejšie je to, že na ceste, kde došlo k tragédií, zastavili Tibora policajti počas nedávneho septembrového týždňa. “Kontrolovali vodiča vozidla, keďže mali vedomosť, že vodič má zadržaný vodičský preukaz a napriek tomu viedol motorové vozidlo,” potvrdila nitrianska policajná hovorkyňa Viktória Borloková. Muž si tak aj po tragédií a odobratí preukazu opäť sadol za volant.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Facebook/Vlado Dolinay