Prípad nezvestnej Soni naďalej rezonuje spoločnosťou, keďže sa po jej nájdení objavuje obrovské množstvo otázok. Kto ublížil nevinnej žene? Čo sa jej stalo počas jej nezvestnosti? Vie popísať páchateľa? Ako je na tom jej mentálne a fyzické zdravie? Takto znie iba hŕstka otázok, ktoré si určite položili rodinní príslušníci i muži zákona.

Soňa bola nezvestná 26 hodín, pričom kamery zachytili, ako vystúpila z autobusu na Záporožskej zastávke okolo pol štvrtej ráno. Stihla ešte vojsť do úzkej uličky a smerovala domov, ktorý bol vzdialený iba asi 100 metrov. Od toho momentu sa akoby po nej zľahla zem.

Najnovšie vyšetrovanie ukázalo, že 22-ročnú ženu pravdepodobne uniesli vo chvíli, keď sa nachádzala v úzkej uličke. Podľa informácií TV JOJ jej mali pichnúť do stehna a do zadku injekcie s liekmi na spanie, ktoré jej boli podávané počas celej doby jej nezvestnosti. Nebola tak pri vedomí.

Ak by jej páchateľ či páchatelia aplikovali celú dávku naraz bola by pre študentku smrteľná. Má ísť o lieky, ktoré nie sú dostupné v lekárňach a používajú sa hlavne v nemocniciach. Soňu našla pred nemocnicou zdravotná sestra, ktorá práve išla do práce.

Mladá žena bola oblečená, no bola posiata modrinami a reznými ranami. Taktiež mala zošúchané kolená, avšak jej mobil nemala pri sebe. Momentálne sa nachádza v opatere lekárov, pričom si z osudného dňa nič nepamätá. Aj napriek tomu má byť v zlom psychickom stave a jej pečeňové testy nie sú priaznivé.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk  |  Foto: FB/Soňa P.