NOVÉ informácie v prípade obeseného generálmajora: Polícia…!

Koncom januára otriasla Slovenskom informácia, že polícia našla telo generálmajora Petra Bučka. Jeho smrť okamžite vyvolala silné pochybnosti, keďže bývalého funkcionára našli obeseného na strome so zviazanými rukami. Polícia prípad aj naďalej prešetruje.

25. januára zarezonovala Slovenskom informácia o nájdenom tele generálmajora Petra Bučka. Bývalý šéf Vojenskej spravodajskej služby bol políciou objavený obesený so zviazanými rukami. Na miesto boli privolaní aj vyšetrovatelia či špeciálny prokurátor Daniel Lipšic.

Ako neskôr vysvitlo, generálmajor mal byť zároveň svedkom v súdnom procese proti podnikateľovi Norbertovi Bödörovi. Jaroslav Naď na tlačovej konferencii poznamenal, že vrážd okolo podnikateľa akosi pribúda a mala by sa tomu venovať pozornosť.

Podľa najnovších informácií TVnovín nastal v prípade posun vo vyšetrovaní a bola vykonaná pitva. Na znalecký posudok si však budeme musieť ešte chvíľu počkať. Andrea Dobiášová z Prezídia Policajného zboru potvrdila, že predbežnou príčinou úmrtia bolo zadusenie obesením a vec je vyšetrovaná ako úkladná vražda, hoci sa stále pracuje s viacerými verziami a akékoľvek závery sú predčasné. Zatiaľ nebol vo veci nikto obvinený.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza, YT/Pravda