Nové priateľstvo v slovenskom šoubize? „Konečne sme sa stretli naživo!“

Dátum:

Na sociálnych sieťach dnes figuruje množstvo známych osobností z rôznych sfér, pričom vo veľkej obľube fanúšikov sú predovšetkým celebrity. Medzi tie najsledovanejšie sa zaraďujú aj herečka Dominika Kavaschová (32) či bývalá farmárka Lucia Mokráňová (30), ktoré si pred pár hodinami nečakane prejavili mimoriadne sympatie!

Herečka a speváčka Dominika Kavaschová, ktorá sa len nedávno stala súčasťou úspešnej šou 2 na 1, si momentálne užíva materskú dovolenku, pričom sa pomalými krôčikmi vracia späť na výslnie. Hviezda Markízy však po celý čas ostala verná fanúšikom prostredníctvom sociálnej siete Instagram, kde sleduje aj bývalú farmárku a vyznávačku zdravého životného štýlu Luciu Mokráňovú.

Dievčatá sa po prvýkrát spoločne stretli na módnom fotení, po ktorom ani jedna z nich neskrývala nadšenie z tej druhej. „Konečne sme sa stretli naživo. Milujem, keď mi je niekto sympatický, a potom, keď sa stretneme, ešte viac. Táto žena je veľmi šikovná, dobrá, láskavá a som rada, že sme sa konečne naživo vystískali. Teším sa na ďalšie stretnutie,“ nešetrila milým vyznaním Dominika.

Sympatie na adresu novej priateľky však vyjadrila aj Lucia: „Talentovaná a inšpiratívna žena, konečne sme sa stretli osobne. Bolo mi cťou fotiť s tebou titulku a obdivujem ťa ešte viac!“ napísala krásna blondínka. Ako sa zdá, v slovenskom šoubiznise vzniklo nové kamarátstvo dvoch krásnych mamičiek.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/luciamokranova, donda_kawa

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka bojuje s rakovinou: Odhodlala sa ukázať bez parochne!

Slovenská speváčka vo februári zarmútila všetkých fanúšikov, keďže oznámila,...

Twiinska s mladým hercom krstili dcérku: Záber šťastnej rodinky!

Sesterské duo Twiins doslova vyrastalo pred očami fanúšikov, pričom...

Slovenská partnerka hviezdy Skrytej vášne ukázala bruško v plnej kráse!

Je tomu už takmer dvadsať rokov, čo diváčky telenovely...

Tragédia v Trenčíne: Pri požiari vyskočila zo 7. poschodia jedna osoba!

Aktuálny víkend sa začal v Trenčianskom kraji viac ako...