Nové šokujúce informácie o zavraždenej Viole (†34): Pochovaná zaživa?!

Dátum:

Violu (†34) našli 11. novembra v centre Bratislavy v zúboženom stave. Podľa prvotných informácií mali učiteľku objaviť náhadní okoloidúci pod bratislavským mostom. Najnovšie však boli zverejnené nové správy, ktoré do prípadu priniesli oveľa viac svetla.

Každým dňom sa odhaľuje čoraz viac informácií o brutálne dobitej Viole, ktorá nakoniec vážnym zraneniam podľahla. Pitva preukázala, že si pred smrťou musela prejsť hotovým peklom. Pred pár hodinami sa dostala na verejnosť informácia, že učiteľku našiel žeriavnik v bratislavskom prístave, pričom ležala na kope železnej rudy.

Podľa vyjadrení jedného z pracovníkov na žeriave je pravdepodobné, že sa ju páchateľ snažil zahrabať. Spod ťažkej rudy sa chcela dostať, no nemala dostatok síl, v dôsledku čoho ostala ležať na povrchu. Viola mala na sebe iba sukňu, silonky a sveter, pričom topánky boli pohodené približne 50 metrov od nej. Nemala pri sebe žiadnu kabelku, doklady ani mobilný telefón.

K brutálnej vražde sa vyjadril aj bezpečnostný analytik Albín Geršiča, ktorý je presvedčený, že páchateľ priviezol brunetku do prístavu autom už v bezvládnom stave a tam ju následne hodil na kopu ťažného materiálu a zahrabal rudou. Podľa jeho slov ide o agresívneho vraha. „Vzhľadom na spôsob vykonania skutku môže trpieť se*uálnou poruchou. Takýto stupeň násilia však môže byť vyvolaný aj odmietnutím,“ uviedol Geršič pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: YouTube, Facebook/Viola M.

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...