Monika Potokárová († 27) odišla na druhý svet v pondelok ráno potom, čo si mala dobrovoľne siahnuť na život. Tragédia sa odohrala v bratislavskom byte jej manžela Roberta Rotha, a hoci žili spoločne, plánovala aj čosi iné.

Odchod talentovanej herečky zarmútil celé Slovensko. K nehybnému telu Moniky Potokárovej sa síce v pondelok ponáhľala záchranka, no na mieste už mohli skonštatovať len úmrtie. Verejnosť sa pýta, prečo muselo dôjsť k tak tragickému ukončeniu života len 27-ročnej herečky.

Odpoveď nateraz síce nikto nepozná, no objavujú sa prvé dohady. Jednou z možných príčin bola priveľká psychická záťaž v podobe depresívnych postáv, ktoré Monika každý deň stvárňovala. Kritičky, ktoré herečku pozorovali pri jej skvelých výkonoch, vyzradili, že angažovanosť umelkyne v postavách bola doslova fascinujúca. Najnovšie sa ale špekuluje aj o problémoch v súkromí.

Monika sa len nedávno tajne vydala za svojho o 20 rokov staršieho kolegu Roberta Rotha, s ktorým si v apríli povedali svoje áno. A hoci žili spoločne v jeho bratislavskom byte, Monika mala mať aj nečakaný plán: “Vieme, že si hľadala nový vlastný byt, je teda možné, že v jej vzťahu s Robom to ani náhodou nebolo ideálne,” uviedol pre Plusku šokujúce slová zdroj z divadla. Myslí si však, že v pondelok došlo u herečky k skratu a je presvedčený, že si siahnutie na život vopred neplánovala.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/monikapotokarova, YouTube/Slovenské národné divadlo