Herec Janko Kroner si už roky prechádza náročnou psychiatrickou diagnózou. V ústraní bojuje so svojím démonom, ktorý ho dostal z výslnia divadla aj televízie. Najnovšie sa však opäť ocitol v nemocnici, kde sa nachádza až doteraz.

Janko Kroner (64) už roky žije v ústraní, kde sa snaží zvládnuť svoje zdravotné problémy mimo kamier a zvedavých očí. Posledne sa zdržiaval v Domove sociálnych služieb v Lokci, no pred niekoľkými dňami zaskočila fanúšikov správa, že herec musel byť opätovne hospitalizovaný. Šepká sa pritom o údajnom pokuse o samovraždu, no táto informácia nebola doposiaľ vierohodne potvrdená.

Verejnosť je tak znepokojená, ako na tom Janko aktuálne je a či sa jeho stav zlepšuje. Podľa dobre informovaného zdroja Nového Času, ktorý sa zdržiava v nemocnici, je herec stále v zdravotníckom zariadení: „Bol sem privezený. Žije. Rodina si nepraje, aby niekto niečo vedel. Je to celé veľmi citlivá záležitosť,“ uviedol stručne.

Riaditeľ nemocnice v Trstenej, kde Kroner leží, odpovedal so slovami, že zariadenie takéto informácie neposkytuje. K citlivej téme sa odmietli vyjadriť aj obidve hercove exmanželky. Čo sa teda stalo, sa zrejme dozvieme až neskôr a umelcovi prajeme skoré zotavenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: YouTube/Televízia JOJ