Televízni diváci sú z pokračovania seriálu Susedia nadšení, herci hlásia jeden úspech za druhým. Nová séria je však v polovici a my vieme to, čo so seriálom plánuje Markíza a či uvidíme ďalšie pokračovanie. 

 

Nová séria Susedov je v polovici, aká budúcnosť čaká tento seriál? Známi herci a zabávači Peter Marcin a Andy Kraus si po rokoch vyriešili svoje nezhody a vrátili sa k nakrúcaniu úspešného seriálu Susedia, ktorý je obľúbenejší ako sa očakávalo. Ľudia sú z nových epizód nadšení, väčšina z nich by prijala aj viacej častí počas týždňa. Nové série sú však v polovici svojho vysielania, no to neznamená, že sa blížime ku koncu.

Andy Kraus však prezradil to, že sa s Petrom Marcinom a Markízou dohodli na dlhšom pokračovaní Susedov, z čoho sa tešia nielen herci, ale aj diváci. Podľa jeho slov je to však celé ako v tenise a hrajú loptičku za loptičkou, čo je v prípade Susedov časť po časti. Vďaka dohode s Markízou však táto séria nie je poslednou a chystá sa pokračovanie.

V ďalšej sérii by nechceli tvorcovia nič meniť a je pre nich najdôležitejšia spätná väzba od divákov. Budú robiť to, čo sa páči im, preto sa rozhodli, že v nových častiach sa budú objavovať staré známe hlášky ako napríklad „Zuza, nedráždi!“ alebo „To nemdopadne dobre!“

Je tak jasné, že Susedia sa touto sériou neskončia a diváci sa môžu tešiť na ďalšie pokračovanie, ktoré pre nich Markíza chystá. Keďže herci nechcú z úspechu poľaviť, môžeme sa tešiť na scény, ktoré budú vynikajúce ako tie doteraz.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: FB/Susedia