Scenárista Andy Kraus (52) prežíva krásne mesiace. So svojou láskou Jankou priviedli na svet maličkú Adelku, ktorá robí dvojici nesmiernu radosť. Krátko po jej narodení má ale Andy ďalšie prekvapenie.

Andy Kraus má po 50-ke, no nebráni sa novým životným výzvam. V novembri 2017 sa rozhodol po 17-tich rokoch rozviesť s manželkou Danielou, s ktorou vychováva Borisa (17) a Zoju (13). Ešte pred ukončením zväzku sa ale začal scenárista ukazovať po boku sympatickej Janky (33).

S mladšou láskou bývajú v hlavnom meste a svoj vzťah stihli posunúť do celkom nového levelu. V októbri sa im totiž narodila dcérka Adelka, ktorá robí hrdličkám obrovskú radosť. Už krátko po jej narodení ale Andy prezradil, že ho zrejme čoskoro čaká ďalšia životná novina.

Pre Nový Čas totiž priznal, že si zrejme Janku vezme za ženu a zmení tak stav z rozvedeného na ženáča. „Určite sa zmení. Zmení sa, ale tak, že keď sa bude mať zmeniť, vtedy sa zmení. Nerozprávame sa o tom, bude to prekvapko,“ dodáva Kraus na margo toho, kedy požiada polovičku o ruku. V slovenskom šoubiznise sa tak pravdepodobne schyľuje k ďalšej svadbe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/andykraus.official, tvmarkizaofficial, YouTube/Televízia Markíza