Medzinárodné letisko v Bratislave nesúce meno po slávnom Slovákovi Milanovi Rastislavovi Štefánikovi sa rok čo rok snaží približovať slávnejším letiskám a najnovšia “vychytávka” určite pasažierov využívajúcich naše najvyťaženejšie letisko poteší.

Ako uvádza Pluska, bratislavské Letisko M. R. Štefánika a spoločnosť Philip Morris pred letom prichádzajú s ďalšou zaujímavou novinkou pre dospelých, ktorí si budú môcť najnovšie pred letom vychutnať aj nikotín, cez tzv. bezdymové zariadenia priamo v priestoroch letiska.

Tento výnimočný priestor sa nazýva IQOS Lounge a bude určený výhradne pre dospelých užívateľov bezdymových zariadení. Súčasťou priestoru je, samozrejme, aj informačná tabuľa s letovým poriadkom, takže celý čas budú informovaní o aktuálnych odletoch.

„Mám radosť, že sme súčasťou tohtoročnej letnej letovej sezóny a veľmi oceňujem spoluprácu s Letiskom M. R. Štefánika v Bratislave. Bezdymové zariadenia si medzi dospelými užívateľmi tabakových a nikotínových výrobkov získavajú čoraz väčšiu popularitu. Tomu je potrebné prispôsobiť aj ponúkané služby a premietnuť do nich inovácie,” uviedol Martin Medveď, generálny riaditeľ Philip Morris Slovensko.

Pluska zároveň informuje, že sa jedná o piate bezdymové salóniky IQOS Lounge po Vilniuse, Kaunase Rige a Varšave.

Zdroj: Pluska | Foto: Depositphotos