Obľúbení televízni Susedia po desiatich rokoch znova ovládli televízne obrazovky. Príbehy Františka, Zuzy, Ildikó a Lászla pokračujú a diváci sa nevedia dočkať ďalších dielov. No pár otázok stále zostáva nevypovedaných, až doteraz.

Milovníci Susedov mali šancu dozvedieť sa informácie o ich obľúbenom seriáli v pondelkovom Teleráne. Hosťami boli, okrem iných, aj herečka Zuzana Tlučková, ktorá v seriáli stvárňuje Zuzanu Stromokocúrovú a Kristína Pírová, ktorá hrala jej seriálovú dcéru Milku.

A práve tu nastáva otázka, ktorá asi zaujíma nejedného pozorného diváka – čo sa stalo s Milkou? Moderátori Telerána, Adriana Poláková a Daro Richter, tieto dve úžasné dámy vyspovedali.

Adriana následne naznačila: „Z Milky, vlastne z dcéry, ktorá teraz nie je v seriáli, sa stal niekto, kto na tom seriáli spolupracuje.“ „Ja som skôr ich vedúcko,“ dodala Kristína. Na čo Zuzana zareagovala: „My sa riadime podľa Milky teraz všetci“. Následne to Kristína uviedla na pravú mieru: „Ja som ten, ktorý dostane všetkých hercov a všetko štáb na pľac, aby sa aj to nakoniec udialo.“

Adriana sa jej na margo toho opýtala, či jej nie je ľúto, keď vidí hercov ako hrajú v seriáli, že aj ona to kedysi robila. Lebo vlastne teraz sa na seriál pozerá akoby z druhej strany. Kristína na to: „Áno, ale ja som aj chcela tak byť. Ja som preto po konzervatóriu išla na produkciu na VŠMU, som to chcela vidieť aj z tej druhej strany a zistiť, čo všetko za tým je.“ Napriek tomu, že je teraz vedúcou výroby môže povedať, že Susedia boli pre ňu takou dobrou školou.

Nuž, uvidíme či nás tvorcovia prekvapia a „Milka“ sa objaví i v seriáli.

Zdroj: youtube.com, TV Markíza | Foto, Video: Instagram, youtube.com