Len 3-týždňové dievčatko zomrelo po úplne banálnej chybe otca, ktorý spravil bežnú vec. Ten sa teraz rozhodol varovať aj ostatných rodičov, aby neurobili ten istý omyl ako on.

Len 3-týždenné dievčatko Mallory z Arizony zomrelo po banálnej chybe, ktorej sa dopustil jej nešťastný otec Jeff Gober. Ich maličká sa narodila úplne zdravá, hoci týždeň po príchode na svet jej bol diagnostikovaný herpes. Ten sa jej napokon stal osudný a zdrvený otec sa preto rozhodol varovať všetkých rodičov, aby sa nedopustili podobnej chyby.

Ako píše Jeff na svojom profile sociálnej siete, trvalo mu mesiac, kým napísal o tom, čo sa stalo, aby upozornil ostatných rodičov: Ak máte malé bábätko, umývajte si ruky. Ak chce niekto držať vaše dieťa, povedzte mu, aby si umyl ruky. Jeff varuje rodičov pred nebezpečým herpesom, ktorý je síce bežný, no u infikovaných ľudí nemusí byť viditeľný a pre novorodencov môže byť v niektorých prípadoch aj smrteľný. Jeff pritom dodáva, že jeho dcérku nikdy nikto s aktívnym herpesom nepobozkal a ani sa k nej nepriblížil. Podľa svojich slov bude rád, ak jeho smutný príbeh pomôže aspoň niekomu.

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Facebook