Nové časti obľúbeného seriálu Oteckovia sa na televíznych obrazovkách Markízy objavujú už zopár dní. Najväčšia zmena nastala práve pri detských hercoch, ktorí sa zo škôlkarov stali “veľkí“ prváci. S prvými školskými povinnosťami však prichádza do novootvorenej triedy aj sympatická Alica, ktorá je však tŕňom v oku pre bývalú učiteľku Lindu.

Čerstvou posilou seriálu Oteckovia sa stala nová pani učiteľka Alica, ktorá sa bude snažiť presadzovať moderné metódy vzdelávania, a zároveň sa zrejme stane najväčšou hrozbou pre družinárku Lindu (Mary Bartaloš). Málokto však vie, že seriálovú Alicu stvárňuje herečka Anička Jakab Rakovská, známa aj zo skeč šou Kredenc.

Ak vám je jedno z jej priezvisk známe, zrejme tušíte, že je manželkou obľúbeného herca Roba Jakaba. Po dlhoročnom vzťahu sa dvojica zosobášila začiatkom septembra minulého roka za prítomnosti vyše 200 rodinných príslušníkov a priateľov. Neskôr sa novomanželia rozhodli podeliť o ich výnimočný deň aj s fanúšikmi a zverejnili pár svadobných fotografií z ceremónie.

Foto: Facebook/Oteckovia, Facebook/Robert Jakab, Instagram/RoboJakab