Nie je to tak dávno, čo fanúšikovia kapely Desmod zažili poriadny šok, keď sa skupina po viac ako dvoch desaťročiach na scéne rozdelila doslova na dve polovice. Konflikt medzi bývalými priateľmi napokon prerástol do nečakaných rozmerov, pričom kvôli názvu kapely sa hudobníci dokonca postavili pred súd!

Ako prezradil Kuly len pred pár dňami, prvostupňový súd v Banskej Bystrici dal za pravdu práve jemu a bubeníkovi Jánovi Škorcovi, pričom značku Desmod ponechal najdlhšie pôsobiacim členom v kapele. Aj keď sa odídenci, ktorí Mária Kollára vymenili na poste speváka za bývalého superstaristu Roba Šimka, vzdať názvu nemienia, predsa len predstavili nové meno svojej skupiny.

Desmod a Robo Šimko momentálne pôsobí skrátene ako DARS a práve s čerstvým pomenovaním predstavili aj svoj ďalší singel V tvojom objatí. Fanúšikovia pod lyric videom neskrývajú nadšenie: Myslím, že tie slzy, ktoré mi vyhŕkli pri počúvaní tejto piesne, to povedali za mňa, že je to dokonalá pieseň. Duša mi zaplesala. Užasná práca, chlapci. Ľúbim vás za to,“ odkázala hudobníkom istá Nela, ku ktorej sa pridali ďalší nadšenci.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, IG/d.a.r.s_official