Jedna z najúspešnejších slovenských kapiel šokovala koncom apríla všetkých svojich fanúšikov, keď oznámila, že cesty členov sa nadobro rozišli. Skupina Desmod sa nečakane rozdelila na dva rôzne projekty, pričom názov si teatrálne ponechali obe strany.

Nitrianska formácia Desmod sa aktuálne rozšírila na dve verzie, a kým v jednej figuruje líder Kuly s bubeníkom Jánom Škorcom, druhú doplnili exsuperstaristi Robo Šimko a Michal Chrenko. Práve noví desmoďáci aktuálne vydali svoj prvý singel Dokonalý plán, ktorého text nápadne hovorí o aktuálnej situácii medzi kapelami. Ako nový spevák obľúbenej značky povedal, príležitosť berie s pokorou a do hudby mieni dať skutočne všetko.

Pre denník Čas.sk chválou na Šimka nešetril ani samotný Kuly, ktorý ho považuje z hudobného hľadiska za vynikajúceho speváka. “Môžeme byť len radi, že naše piesne bude spievať on, lebo vieme, že to urobí na úrovni,“ uviedol pričom bubeník Jano Škorec ho doplnil: “Robo nám nič neurobil. Keď som mal ešte pri Nitre dom, aj u mňa prespával počas prejazdov z východu na západ. Chodil sa ku mne sprchovať, stavili sa s kapelou na kávu, aj sme si toho spolu dosť odpili, Robo je srandista, veselá kopa, nemám s ním žiadny problém. Má u mňa naďalej otvorené dvere.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube, cas.sk | Foto: FB/Desmod a Robo Šimko, IG/kuly.kollar.mario