Láska medzi majiteľom a domácim miláčikom mnohokrát dojíma k slzám, pričom puto, ktoré má k svojmu pánovi fenka z Turecka, obletelo celý svet. Malý psík ukázal svoju lojalitu a vernosť k mužovi potom, čo ho sanitka odviezla do nemocnice.

Deväťročná ovčiacka fena, ktorá nie je asistenčným ani terapeutickým psíkom, je mimoriadne naviazaná na svojho pána. Ten bol po zdravotných komplikáciách prevezený do nemocnice, kam za sanitkou, v ktorej bol odvážaný, utekala aj jeho verná spoločníčka.

Boncuk (Korálka) niesla odlúčenie od Cemala Senturka mimoriadne ťažko a zaumienila si, že ho bude čakať priamo pred zdravotníckym zariadením. Aj keď dcéra muža prichádzala pre fenku každý jeden deň a odviezla ju domov, tá zas a znova utiekla pred nemocnicu, aby tu mohla v pravý čas privítať svojho pána.

„Prichádza sem každé ráno okolo deviatej a čaká tu až do súmraku. Nechce sa ani pohnúť. A vždy, keď sa otvoria dvere, snaží sa vopchať hlavičku dnu,“ uviedol pre turecké médiá miestny bezpečnostný pracovník. Oddanosť zvieratka obletela doslova celý svet, pričom radosť fenky po zvítaní s jej najlepším priateľom na invalidnom vozíku dojala tisíce ľudí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: The Sun | Video | Foto: YouTube