Slovenská herečka Dominika Kavaschová (30) pôsobí dlhé roky na divadelných doskách, avšak momentálne je aj tvárou úspešného seriálu Oteckovia, kde stvárňuje drzú Sisu. Fanúšikov si okamžite získala dôvtipom a hereckým talentom, avšak, ako sa zdá, učarovala aj svojmu novému partnerovi, obľúbenému hercovi.

Rodená východniarka momentálne hviezdi v rodinnom seriáli Oteckovia, kde stvárňuje mamu malého Maxa, ktorá bezhlavo spôsobuje jeden problém za druhým. V minulosti tvorila sedem rokov pár s hercom Lukášom Dózom, no to je už minulosťou.

Len pred pár mesiacmi bola spájaná s hercom Richardom Autnerom, s ktorým údajne plánovala už aj spoločné bývanie. O to väčšie je prekvapenie z najnovšieho vyjadrenia Dominiky, ktorá priznala vzťah s hereckým kolegom Danielom Fischerom. Diváci ho môžu okrem iného poznať aj z komediálneho seriálu Delukse.

Kavaschová priznala, že sú bývalí spolužiaci a nikdy by si nepomyslela, že jej učaruje práve on. Podľa slov herečky si však láska nevyberá. „Spája nás láska, ktorá je veľmi čistá, priateľská, bezproblémová a slobodná. Je to môj priateľ, môj blízky, moja opora a človek, ktorému absolútne verím. Je to človek, s ktorým sa veľa smejem a pri ktorom sa cítim veľmi spokojne,“ uviedla zamilovaná herečka pre topky.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Daniel si získal srdce svojej kolegyne

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram/zoomcastingtalents, Facebook/Oteckovia, Delukse-oficiálna stránka