Majk Spirit, ktorý len prednedávnom predstavil svetu svoju nádhernú priateľku Máriu, má na konte ďalšiu skladbu. Sympatický Bratislavčan tentokrát spojil svoje sily so speváčkou Ronie, s ktorou nahrali poriadne horúci singel. Žeby šlo o najhriešnejší hit tohto leta?

Bam Bam! Je to už nejaký ten piatok, čo slovenská vychádzajúca hviezda Ronie plánovala spoluprácu s raperom Majkom Spiritom, pričom len pred pár hodinami sa dostal do éteru ich spoločný hit “Bam Bam”! Skladba, ktorá je speváčkiným prvým singlom z debutového EP Domino, pritom začala vznikať ešte minulý rok.

„Skladba ma od začiatku bavila, svoju slohu som začal písať už minulé leto, ale tento rok som ju napísal úplne nanovo, prišla mi nová inšpirácia. Je to prvá skladba, resp. sloha (od Ženy treba ľúbiť), ktorá je inšpirovaná mojou Máriou,“ uviedol s úsmevom Majk. Aj keď má hudobník množstvo ponúk na spolupráce, s Ronie sa rozhodol tvoriť, nakoľko sa mu páči jej hudobné smerovanie. „Ja som vďačný za Ronie a chcel by som na našej scéne viac takýchto talentov. Cením ju za to, že si nejde prvoplánový pop. Páči sa mi, že jej hudba má úroveň, jej skladby sú se*i, pre mňa momentálne jedna z najzaujímavejších interpretiek na scéne,“ dodal k nadanej speváčke.

Aj keď sa natáčanie hriešneho klipu nevyhlo nepríjemnostiam, výsledok je doslova fantastický a fanúšikovia oboch muzikantov nešetria chválou. Debutové EP Ronie vyjde už na jeseň tohto roka, pričom bude obsahovať aj tento track „Dala som si dlhšiu odmlku vo verejnom tvorení, ale v tichučku som pracovala a hľadala cestu k sebe. K môjmu soundu,
k tomu, čo chcem naozaj povedať a ako to chcem povedať. Toto EP bude taký úvod k tomu, kým som, čo cítim a ako to vyjadrujem,”
dodala nadšená speváčka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Hriešny videoklip dvojice môžete vidieť >>>TU<<<

Video: YouTube | Foto: Instagram/RonieOfficial, YouTube