Legendárna skupina Elán, ktorá má na konte nestarnúce hity ako Tanečnice z Lúčnice či Voda čo ma drží nad vodou, svojím najnovším klipom poriadne prestrelila. A to doslovne. Jožo Ráž totiž v závere videa mieri zbraňou na novinára.

Skupina Elán patrí už roky k mimoriadne obľúbeným a ich popularitu udržiavajú najmä nestarnúce hity, ktoré si spievajú mladšie aj staršie ročníky. Najnovším videoklipom s názvom „Bulvárne krysy“, ktorý vyšiel na kanáli YouTube len pred niekoľkými hodinami, a ktorý bude súčasťou pripravovaného albumu „Najvyšší čas“, však ale poriadne prestrelili.

Kapela si totiž na mušku zobrala bulvárnych novinárov, ktorí prenasledujú celebrity, no v závere emotívneho klipu sa im to rozhodnú hlavní protagonisti Elánu spočítať. Novinári si musia kľaknúť s čiernymi vrecami na hlave, kým na nich Jožo Ráž mieri zbraňou. Napokon im Vašo Patejdl strekne do tváre vodu z detskej vodnej pištole za burácajúceho smiechu celej skupiny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Aj keď mal byť videoklip zakončený „vtipom“, situáciu už nezachránilo ani záverečné vyjadrenie o tom, že tvorcovia si vysoko vážia a rešpektujú osoby pracujúce v mediálnej oblasti. Rok a pol po vražde Jána Kuciaka a jeho snúbenice to totiž príde fanúšikom ako naozaj trápny výstup. „Sorry, ale toto je fakt dno.. To nikto nemal IQ na to, aby si uvedomil, že je to cez a stopol tento nápad?“ pýta sa Roland, no ostrý odkaz majú pre elánistov aj ďalší! „Myslím, že je najvyšší čas zavesiť gitarku na klinec, Jožko,“ či „Rok po zavraždení novinára takýto klip… Inak bulvár ešte rieši Joža Ráža vôbec?“ Nuž, tieto slová bývalých priaznivcov sa zrejme Elánu nebudú čítať ľahko.

Nový kontroverzný klip Elánu môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Warner Music Gold