Dara Rolins to má síce len “za pár” do päťdesiatky, no jej telo, tvár a známosti hovoria niečo celkom iné. Speváčka si vychutnáva život plnými dúškami a momentálne má mať údajne blízko k známemu a mladučkému raperovi.

Dara (47) vyzerá na svoj vek skvele a s nadhľadom sa pozerá aj na svoj predošlý vzťah s Rytmusom. Dôkazom je aj speváčkino posledné stretnutie s Jasminou, s ktorou natáčali vystúpenie v markizáckej Chart Show. Blonďavá diva si užíva pozornosť nových mužov a známy mladý raper jej má byť údajne ešte o čosi bližší.

Podľa informácií týždenníka Šarm si má totiž mimoriadne rozumieť s Daliborom Štofanom (26) z formácie HAHA Crew, ktorý si v hudobnom priemysle hovorí Dalyb. S mladíkom dokonca naspievala hit Hello Kitty, ktorý je pretkaný poriadne šteklivým textom. Dvojica si ale sadla viac ako len po muzikantskej stránke a dôkazom majú byť okrem viacerých zdrojov aj početné emotikony či srdiečka Dalibora pod zábermi Dary.

Speváčka, ktorá už mala mať v roku 2018 blízko k mladému fešákovi Davidovi Mészárosovi (29), ale pikošku zatiaľ nepotvrdila a odpovedala nanajvýš diplomaticky. “Samozrejme sa poznáme, sadli sme si hudobne aj ľudsky a jednoznačne spolu máme okrem pesničky Hello Kitty a spoločného natáčania videa k nej aj iné hudobné plány,” uviedla Dara. Tá sa už neraz vyjadrila, že verejnosti predstaví len muža, s ktorým bude plánovať stráviť viac ako jednu noc.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/dalybhahacrew, dararolins_vermi