Nový módny obchod so známymi značkami doslova zahltil televízne aj internetové reklamy a propagácia na nás vyskakuje z každej strany. Svoje tváre mu prepožičali známe mená, medzi inými aj Rytmus, Jasmina Vrbovská Alagič či Emma Drobná. Adela má ale na celý cirkus vlastný názor!

Na slovenskom trhu sa objavil nový módny obchod About You, ktorý zastrešuje predaj viac ako 600 známych značiek. Už pred pár týždňami sa spustila masívna reklama, ktorú propagovali televízie, no najmä známe tváre slovenského šoubiznisu. Uplatiť pre nový obchod sa mimo iných nechali aj Rytmus, Jasmina Vrbovská Alagič či Emma Drobná, ktorí avízovali, že sa chystá čosi veľké a svorne si navliekli tričká s logom eshopu. Známe tváre pritom mohli podľa marketingových odborníkov za takúto reklamu zobrať aj desaťtisíce eur. Okrem toho, že mnohým Slovákom už obrovská propagácia obchodu lezie na nervy, sa stal terčom kritiky aj u samotných celebrít.

Akciu, ktorá celý cirkus spustila, si totiž nechala ujsť naša najúspešnejšia moderátorka Adela Vinczeová: “Každý má slobodu sa spájať, s čím chce. Neviem ani, či som bola na akciu pozvaná, ale aj keby som bola, asi by som nešla, lebo podobné podujatia nie sú úplne v mojom záujme,” odpálkovala materiálne zameraný večer Adela pre Nový Čas.

Podobne neodobrila obchod ani Babsy Heribanová, ktorá odmieta podporiť eshop, ktorý ignoruje tému udržateľnosti textilného odpadu. Najväčší náklad ale poslala slovenským celebritám manželka kuchára Martina Záhumenského Zdenka, ktorá si s partnerom prednedávnom prešla búrlivým obdobím: “Bravo About You. Marketingové nástroje máte zmáknuté a presne poznáte svojho klienta. Za (veľmi) veľa peňazí, (veľmi) málo muziky. Celý cirkus okolo About You je smiešny. A naše ovečky „celebrity“ sa tam všetky dali nahnať a fotia sa s cukrovou vatou a 100% úprimnými úsmevmi,” netajila sa opovrhnutím. Aký je váš názor na nový módny obchod a jeho reklamnú propagáciu?

Veronika Strapková
Emma Drobná
Zuzana Vačková
Martin Šmahel
Jasmina Alagič Vrbovská
Rytmus
Sajfa

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/veronikastrapkova, aboutyou_sk, emmadrobna, zuzanavackova, martinsmahel, rytmusking, jasmina_alagic, sajfa, TV Markíza