Začiatkom roka 2022 stavila TV Markíza svoje karty na neopozeranú šou Survivor, kde sa okrem celebritných účastníkov predviedli aj prihlásení bojovníci z Čiech a Slovenska. Medzi inými si v relácii získal pozornosť aj neprehliadnuteľný Adam Raiter, ktorý len pred pár dňami priznal nový vzťah!

Adam Raiter si získal pozornosť verejnosti nielen vďaka šou Survivor, ale aj predchádzajúcim vzťahom s Agátou Hanychovou. I keď sa zdalo, že aktuálne nie je po boku stolára žiadna žena, opak je pravdou. Ako totiž len nedávno prezradil prostredníctvom sociálnej siete Instagram, už hodnú chvíľu je zamilovaný do brunetky Radky, krásnej sestry speváka Adama Pavlovčina!

33-ročná herečka pôsobí už dlhé roky v Prahe, kde má vybudovanú úspešnú kariéru, pričom aktuálne jej Adam venoval jedinečný odkaz plný lásky. „Nikdy by som neveril, aké môže byť ťažké nemôcť priznať, že máš niekoho rád, pretože nevieš, ako to dopadne. Nie som žiaden veštec, aby som vedel, čo bude, ale čo viem, je, že toto mať rád sa dostalo do miesta, kde už nejde ďalej hovoriť, že nikto taký nie je. Pýtali sa, či nejaká je, a taktiež, aká by mala byť. Ja som hovoril, že to spoznáš, že to musí byť proste ona,“ priznal otvorene.

,,A tu je žiariaca, milujúca, dobrá, vášnivá, zábavná, múdra, talentovaná, tvrdohlavá. Tá, čo má v živote jasný cieľ, a hlavne tá, čo je teraz iba moja a ja iba jej,“ dodal na adresu svojej lásky zamilovaný Adam.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/linda_orlik_photography2, raiteradama, radkapavlovcinova