Šesť rokov od búrlivého rozchodu prišli zahraničné médiá s informáciou, že jeden z najpríťažlivejších mužov planéty má byť opäť zadaný. Brad Pitt, ktorý bol v minulosti ženatý s herečkami Jennifer Aniston a Angelinou Jolie, mal tento raz zbaliť ďalšiu krásku, pričom tá je snom miliónov obdivovateľov.

58-ročný herec Brad Pitt v poslednom období nemá šťastie v láske, avšak ako sa ukázalo, aktuálne by mal randiť s modelkou Emily Ratajkowski (31). Takmer o polovicu mladšia kráska bola ešte donedávna zadaná, pričom manželovi Sebastianovi Bear-McClardovi, ktorý jej bol neverný, priviedla len uplynulý rok na svet syna Sylvestera.

Ako uviedol magazín OK!, brunetka sa mala z rozchodu pomaly otriasť a dnes randí s hollywoodskym fešákom Bradom Pittom. „Očarila ho už v roku 2020 na párty po Oscaroch. Keďže vtedy bola šťastne vydatá za Sebastiana, tak Brad po nej nevyštartoval a rešpektoval to,” uviedol neznámy zdroj s tým, že herec ju pozval na rande a ona súhlasila. „Brad jej vždy pripadal milý a povedala si, že nemá čo stratiť.” 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Magazine OK! | Foto: IG/emrata, YT/W Magazine